Hakkımızda

Özellikle tesettürlü hanımların ilk tercihi haline gelen Tesettürvemoda bu başarılı yolculuğa 2009 yılında adım atmıştır.
Ayrıcalıklı alışveriş imkanı sunan Tesettürvemoda bu fırsatı yurt dışındaki müşterilerine de tanıtarak dünya genelinde başarısına başarı katmıştır.
Tesettürvemoda  her yaştan, farklı tarz ve zevklere sahip müşterilerine geniş ürün yelpazesiyle zahmetsiz alışveriş keyfi sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve güvenli alışveriş anlayışıyla Tesetturvemoda sizlere hizmet etmekten onur duyar. Firma, bünyesinde çalışan özgün bakış açısına sahip ekibiyle tasarladığı ürünlerde kalite ve uyumluluktan ödün vermeyip, her detayda farklılığa imza atma felsefesini ilke edinerek oluşturduğu konseptleri ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır.


Misyon
*    Sektördeki yerini daha yüksek seviyeye taşımak ve kazandığını alt yapısına yatırım yapmak.
*    Yüksek kalitede ipek eşarp ve bayan giyim koleksiyonlarını uygun fiyat politikasıyla müşterilerine ulaştırmak.
*    Modern ve geleneksel değerlerinden sentezlediği tasarımlarına ileri teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede her geçen gün yeni ürün grubu eklemek.
*    Yurt içi ve yurt dışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ilke edinmek
www.tesetturvemoda.com