Şartlar & Koşullar

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir ?
Siparişleriniz hafta içi gün içerisinde Yurtiçi Kargo şirketi ile gönderilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri verilen siparişlerin ilk iş günü işleme alınacaktır.Siparişinizin elinize ulaşması ise teslimat adresinizin doğru olması ve teslimat iline bağlı olarak değişebilmektedir. Ortalama teslimat sürelerini ve teslimatı yapılamayan uzak bölgeleri kargo şirketinin web sitesi üzerinden öğrenebilir veya müşteri ilişkilerimizden destek alabilirsiniz.
  
Siparişimin kargo bilgilerini nasıl takip edebilirim?
"Hesabım" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyerek, "Sipariş Geçmişimi incele" başlığı altında siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-mail ile bilgi verilecektir.
 
Sipariş teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
Sipariş adresinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Adreslerim" bölümünden değiştirebilir veya satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Bu adres, o andan sonraki siparişiniz de teslimat adresi olarak kullanılacaktır. Sipariş verme işlemi sırasında ilgili sipariş için teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Ancak bu değişiklik, "Hesabım" sayfasına yansımaz sadece ilgili siparişe aittir.
 
Siparişimin elime ulaşmadığı durumlarda ne yapabilirim?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim edecektir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakacaktır. Kargonuzun durumunu "Hesabım" sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümündeki “Kargo Takip” linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.